• همایش سراسری پخش ممتاز
  همایش سراسری پخش ممتاز

  همایش سراسری پخش ممتاز با حضور هیِئت مدیره، مدیر عامل، مدیران، کارشناسان و تامین کنندگان محترم در مورخ 2 دی ماه در سالن همایش های بین المللی کیش برگزار گردید و از افراد برتر تقدیر به عمل آمد.

 • اهدای دارونامه به دانشجویان داروساز
  اهدای دارونامه به دانشجویان داروساز

  پخش دارویی ممتاز در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و همچنین اطلاع رسانی علمی و همکاری با دانشگاهها، بیش از 560 نسخه دارونامه خود را که در برگیرنده سبد داروها با درج طبقه دارویی بود به دانشجویان داروسازی دانشگاه های شهر تهران هدیه نمود.

 • اجلاس مقاومت ملی
  اجلاس مقاومت ملی

  انتخاب پخش دارویی ممتاز در اجلاس مقاومت ملی به عنوان واحد نمونه در خدمات توزیع دارویی ایران را به جامعه ذینفعان از مشتریان و کارکنان و سهامداران تبریک عرض مینماییم.
  کسب موفقیت سخت و استمرار آن نیازمند توانمند سازی و افزایش روحیه همدلی است . این موفقیت مایه مباهات و بیانگر اهتمام پخش دارویی ممتاز در روحیه مشتری مداری و خدمت رسانی به جامعه سلامت ایران می باشد .
  آرزومندیم همچنان با افزایش کیفیت و ارزش افزایی روند رو به توسعه و سرآمدی را بیش از پیش شاهد باشیم.
  سرافرازباشید

 • استخدام سراسری ممتاز
  استخدام سراسری ممتاز

  شرکت پخش دارویی ممتاز جهت توسعه کسب و کار خود در صدد جذب منابع انسانی پر تلاش ، متعهد و علاقمند در سراسر کشور می باشد، لذا خواهشمند است برای کسب اطلاع بیشتر از صفحه فرم همکاری دیدن نمایید.

 • سال نو مبارک
  سال نو مبارک

  دوستان و همکاران محترم

  با سلام و احترام
  افتخار دارم فرارسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و شروع سال نو را حضورتان تبریک گفته و پیام شادباش خانواده ممتاز را برای چهارمین سال متوالی در آغاز بهار ۱۳۹۶ به شما گرامیان تقدیم نمایم.

  بهار، بهانه‌ای زیباست برای سپاس از شما خوبان و تشکر از حمایتهای شما مهربانان .اعلام تغییرات سهامداری در شرکت و افزوده شدن نیروهای کارآمد و باتجربه در کنار همکاران توانمند، پرتلاش و متعهد قدیمی، نوید حضور پررنگ و موثرتری از پخش ممتاز را در سال جدید، در کنار بزرگان این صنعت می‌دهد.

  آرزوی اوقاتی سرشار از شادی و سالي مملو از تندرستي و شادكامي و موفقيت، براي شما و خانواده محترمتان دارم.

  دكتر بابك فروهري
  مدیر عامل و عضو هیات مدیره

   

 • عید مبعث مبارک
  عید مبعث مبارک

  عید مبعث مبارک

 • پخش ممتاز
  پخش ممتاز

  به وب سایت پخش ممتاز خوش آمدید 

 • چشم انداز
  چشم انداز

  همیشه سر افزار 

                         همیشه ممتاز

 • پخش سریع دارو